Raj dla nurków

Życie na ziemi już chyba niczym nas nie zaskoczy. Dlatego polecamy zanurkować w błękitnej wodzie i poobserwować wodne życie! Bogactwo podwodnego świata jest niesamowite, a kolorowe rybki, piękne koralowce czy spotkane pod powierzchnią wody rekiny dostarczą wielu pozytywnych emocji. Obiecujemy Wam, że będziecie pod wrażeniem 🙂 Poznajcie miejsca określane jako “raj dla nurków”!

1. Plaza Sur – Galapagos
Wyspy Galapagos posiadają wiele cudów, ale niewiele z nich jest równie uroczych, jak lwy morskie. Te zwierzęta żyją tylko w 3 miejscach na świecie! Ponadto podczas nurkowania na Galapagos możecie zobaczyć zwierzęta takie jak gigantyczne rekiny wielorybie i olbrzymie stada rekinów młotów, do tego manty, płaszczki, rekiny galapagoskie, rekiny jedwiabiste, żółwie, delfiny i morskie iguany!


2. Bimini – Bahamas

Jaskinie, podwodne studnie, tunele, wraki, a do tego bogata fauna morska. Przepiękne delfiny podbijają wszystkim serca!


3. Raja Ampat – Indonesia

Ten region indonezyjskiego archipelagu słynie na całym świecie z niesamowitych raf koralowych. Oprócz nich w podwodnym świecie możemy podziwiać również koniki morskie, ośmiornice, żółwie, a nawet rekiny!


4. Bay Islands – Honduras

Nurkowanie z największymi morskimi rybami? To jest właśnie to miejsce – raj dla nurków! Pływanie obok ogromnych rekinów na pewno robi wrażenie. Te zwierzęta wyglądają przerażająco, ale są nieszkodliwe, spożywając tylko plankton i małe życie morskie 🙂


5. Big Island, Hawaje

Aby popływać z żółwiami morskimi w przezroczystej wodzie i odkryć niesamowite podwodne jaskinie, musisz udać się do zatoki Kealakekua na Hawajach!

1999 views

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *