Podróż poślubna na końcu świata

Kiedy powiecie już sobie to długo wyczekiwane „TAK”, przychodzi czas na równie wymarzoną podróż poślubna.  Czy ma być ona romantyczna, egzotyczna, a może szalona? Na pewno musi być wyjątkowa! Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was 5 czarujących hoteli na świecie, które zachwycą każdą, nawet najbardziej wymagającą Młodą Parę 🙂

 1. Likuliku Lagoon Resort – Fiji
  Raj na ziemi? To jak najbardziej możliwe! Profesjonalna obsługa, obłędne jedzenie oraz prywatna plaża. Czego chcieć więcej? My jesteśmy zachwyceni zarówno hotelem, jak i niepowtarzalnymi widokami Południowego Pacyfiku.
  likuliku
  Źródło zdjęcia: http://likulikulagoon.com/


 2. Little Palm Island – Florida Keys
  W tym odosobnionym miejscu na pewno zapomnimy o problemach i damy się ponieść emocjom! Hotel posiada zaledwie 30 apartamentów, przez co mamy zagwarantowany spokój oraz prywatność. Domki kryte strzechą oraz bujne ogrody na sam widok wprowadzają w romantyczny nastrój. Pogłębić może go tylko romantyczny piknik lub bankiet na plaży i również to jest w ofercie tego hotelu.
  floryda little palm island
  Źródło zdjęcia: http://www.littlepalmisland.com/


 3. Viceroy Riviera Maya – Meksyk
  Kolejne miejsce zapierające dech w piersiach to luksusowy ośrodek, który jest położony w tropikalnym lesie. Miejsce przeznaczone jedynie dla osób dorosłych zapewni ciszę i możliwość pełnego relaksu dla młodej pary. Obsługa, jedzenie oraz pokoje- wszystko na najwyższym poziomie! Podróż poślubna w tym miejscu będzie perfekcyjna!
  viceroy riviera maya mexicoŹródło zdjęcia: http://www.viceroyhotelsandresorts.com/en/rivieramaya


 4. Per Aquum Huvafen Fushi – Malediwy
  To ekskluzywny ośrodek na Malediwach, z którego nie będziecie chcieli wracać 🙂 Restauracja hotelu położona przy plaży z widokiem na obłędny Ocean Indyjski, pokoje w najwyższych standardach, a widok naprawdę zachwycający!Ciepła, czysta woda, niesamowity podwodny krajobraz oraz imponujące zwierzęta morskie. Jest to bezwzględnie najlepsze miejsce na świecie dla osób, które kochają nurkować.
  Huvafen Fushi Ocean MalediwyŹródło zdjęcia: http://www.huvafenfushimaldives.org/


 5. Four Seasons Resort, Bora Bora
  Polinezja Francuska otrzymała tytuł „najlepszej wyspy na świecie” i to właśnie tu znajduje się kolejny hotel z piątki najpiękniejszych hoteli na świecie. Tu będziecie mogli zanurzyć się w tropikalnym raju oraz przeżyć ten wyjątkowy dla Was czas w najwspanialszym miejscu na ziemi.

  Bora Bora Four Seasons 2-BR Ow Villa with plunge pool

  Jeśli odwiedziliście wymienione przez nas hotele, czekamy na Wasze opinie!
1637 views

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *