Najlepsze linie lotnicze świata

Wybierając się w daleką, egzotyczną podróż warto zainteresować się opiniami o przewoźniku, który będzie obsługiwał nasz lot. Poniżej przedstawiamy Wam najlepsze linie lotnicze świata – z ich obsługi z pewnością będziecie zadowoleni!

Qatar Airways

Katarskie linie lotnicze od wielu lat cieszą się opinią najbardziej luksusowych linii lotniczych na świecie i zdobywają liczne nagrody za najwyższej klasy serwis. W rankingu SkyTrax linie zostały wyróżnione najwyższą notą 5 gwiazdek, dodatkowo mogą się poszczycić wspaniałymi opiniami recenzentów za komfort siedzenia, rozrywkę na pokładzie samolotu i najlepszą klasą biznes. W siatce połączeń Qatar Airways jest ponad 150 miejsc na całym świecie, a linie wciąż rozszerzają swoją ofertę o nowe destynacje, a także rozbudowują flotę samolotów o maszyny najnowszej generacji.

Qatar Airways

Singapore Airlines

Komfortowe samoloty oraz obsługa na najwyższym poziomie to największy atut linii Singapore Airlines, dzięki czemu nawet kilkunastogodzinna podróż jest czystą przyjemnością. Personel lotniczy jest specjalnie przeszkolony, aby obsługiwać klientów z najlepszą starannością i szacunkiem i czuć to na każdym kroku. Singapore Airlines może pochwalić się najlepszymi miejscami w klasie biznes oraz najlepszymi usługami gastronomicznymi spośród wszystkich linii, a główne lotnisko Changi w Singapurze od wielu lat uznawana jest za najlepszy obiekt tego typu na świecie.

Singapore Airlines

All Nippon Airways

ANA jest największym przewoźnikiem międzynarodowym w Japonii i właścicielem największej na świecie floty samolotów Boeing 787 Dreamliners. Linie uzyskały wiele pochwał od recenzentów Skytrax w zakresie zapewnienia czystości, obsługi i bezpieczeństwa. Wiele samolotów All Nippon Airways wyposażonych jest w przesuwane siedzenia, gniazda zasilania i gniazda USB nawet w klasie ekonomicznej.

All Nippon Airways

Emirates

Linie lotnicze z Dubaju w ciągu ostatnich 30 lat stały się jednym z największych przewoźników dalekiego zasięgu na świecie. Szczególnie wartym uwagi jest system rozrywki w samolotach Emirates, za który linie lotnicze zyskują nagrody Skytrax od 13 lat z rzędu. Najnowocześniejszy system rozrywkowy na pokładzie samolotów tej linii obejmuje szeroki wybór opcji wideo i muzycznych na żądanie, a nawet umożliwia transmisje na żywo z telewizji i imprez.

Emirates

Cathay Pacific Airways

Chociaż pozycja Cathay Pacific, z siedzibą w Hong Kongu, spadła o jeden punkt w stosunku do zeszłego roku, to linie lotnicze nadal zachowują swoje miejsce jako jeden z najbardziej szanowanych przewoźników w Azji. Cathay Pacific koncentruje się na oferowaniu swoim pasażerom dużej częstotliwości lotów, ponadto linie szczycą się świetnymi opiniami za komfort siedzenia, jakość usług oraz rozrywkę na pokładzie.

Cathay Pacific

5560 views

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *