ślub i podróż

Seszele i Mauritius – egzotyczne podróże poślubne

Miesiąc miodowy to nie tylko chwila oddechu po wyczerpujących przygotowaniach do ślubu. To czas na spędzenie romantycznej podróży tylko we dwoje. Jaki kierunek wybrać na egzotyczne podróże poślubne? Gdzie oprócz pięknych widoków, palm i turkusowej wody, poczujecie się wyjątkowo? Na jakie benefity możecie liczyć jako świeżo upieczeni małżonkowie?

Prawdziwa i niezwykle romantyczna egzotyka znajduje się na Oceanie Indyjskim – Seszele i Mauritius zapraszają do odkrywania ich uroków i skorzystania z wyjątkowej oferty dedykowanej nowożeńcom. Oprócz zniżek na hotele, które mogą wynieść nawet 40%,  na początek zostaniecie powitani specjalną dekoracją pokoju i prezentami takimi jak wino, szampan czy kosz egzotycznych owoców. Podczas pobytu, resorty rozpieszczają również specjalnie przygotowaną romantyczną kolacją na plaży lub w innym ustronnym miejscu.

Niektóre hotele oferują zakochanym masaże dla dwojga, inne – relaksujące zabiegi Spa. Bardzo popularne są również słodkości, darmowe koktajle, czy wyjątkowe niespodzianki od Managera hotelu. Należy pamiętać, że hotele wymagają potwierdzenia statusu nowożeńca poprzez przedstawienie aktu ślubu. W zależności od polityki hotelu, ważne jest, aby ślub odbył się w czasie nie późniejszym niż 6 – 12 miesięcy od daty przyjazdu.

Sam hotel to nie wszystko. Dlaczego właśnie Seszele i Mauritius to idealne miejsca na egzotyczne podróże poślubne?

W przypadku Seszeli odpowiedź jest bardzo prosta. Każdą wyspę przepełnia niezwykle romantyczna atmosfera, każda z nich zachwyca wspaniałą przyrodą, a niesamowite i uznawane za jedne z najpiękniejszych na świecie plaże kuszą nie tylko palmami i ogromnymi głazami, ale również brakiem tłumów turystów. To niezwykłe, że na Seszelach istnieją plaże, na których będziecie zupełnie sami!

Źródło: https://www.beachcomber-hotels.com/

Wyspa Mauritius zachwyci Was nie tylko pięknymi odcieniami turkusu Oceanu Indyjskiego, ale także kulturalną różnorodnością, która znajduje odzwierciedlenie na przykład w przepysznej kreolskiej kuchni. Z pewnością każdy znajdzie na wyspie swój kawałek raju! W wersji dla aktywnych można wybrać się w rejs katamaranem, pływać z delfinami, czy nurkować. Trekkingi po górach i lasach deszczowych pozwolą na odkrycie dzikiego oblicza wyspy. Z kolei poszukujący relaksu docenią wspaniałe plaże, niezwykle romantyczne zachody słońca i wypoczynek w jednym z luksusowych hoteli.

Najpiękniejsza podróż to ta przez życie we dwoje, niech zacznie się ona w egotycznej scenerii wysp Oceanu Indyjskiego!

Źródło: https://www.beachcomber-hotels.com/

1791 views

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *