Wyspy polinezji francuskiej

Odkryj piękno Polinezji Francuskiej

Polinezja Francuska to istny raj na Ziemi! Jest tutaj wszystko o czym mogą zamarzyć sobie turyści – krystalicznie czysta woda, biały piasek przypominający mąkę, palmy oraz wysokie temperatury. To miejsce tak piękne, że aż trudno uwierzyć w jego istnienie. Cuda natury mijamy tutaj a każdym kroku. Odkryj piękno Polinezji Francuskiej razem z nami! Zapraszamy Was na szybką wędrówkę, szlakiem czterech wysp Polinezji.

Tahiti – prawdziwie błękitna laguna

Tahiti to przede wszystkim lazurowe laguny i niesamowicie biały piasek. To również centrum kulturalne całego regionu i to tutaj musimy się udać jeżeli liczymy na szalone imprezy do białego rana. To również świetne miejsce, aby poznać obyczaje i kulturę tutejszej ludności oraz skosztować regionalnej kuchni. Tahiti wita!

Wyspa Moorea – widoki zaperzające dech w piersiach

Wyspa Moorea  to miejsce równie piękne jak Tahiti. Nie jest to może tak imprezowym zakątkiem, ale ma do zaoferowania coś innego – niespotykany klimat i pewną tajemnicę. Lazurowa wyspa spowita majestatycznymi wzniesieniami robi wręcz mistyczne wrażenie. Całość klimatu tworzy tutejsza dżungla! Jeżeli liczycie na piękne widoki, trudno o znalezienie lepszego miejsca niż to.

Dziewicze Huahine – koralowa zatoka

Kiedy zwiedzicie już wyspę Moorea, czas na kolejny cud świata, czyli niewielką wysepkę Huahine. Tutejsza flora i fana sprawiają wrażenie jakby nigdy nie widziały człowieka. Gęste, soczyście zielone lasy, niebieska woda, góry i co najciekawsze w tym miejscu – koralowe zatoczki, sprawiają, że wysepka Huahine jest obowiązkowym przystankiem na szklaku przez Polinezję Francuzką.

A kiedy już tutaj dotrzecie, koniecznie musicie spróbować nurkowania z rurką, kajakarskiej wyprawy w nieznane, karmienia krokodyli i spaceru po rajskich lagunach.

Bora-Bora – koralowy atol z wulkanem

Bora-Bora to prawdziwy synonim raju na ziemi i chyba żadne słowa nie są w stanie oddać piękna tego miejsca. Woda jest tu tak czysta, że bez trudu widać  każdy, nawet najdrobniejszy szczegół dna oceanu. To miejsce doskonałe zarówno dla tych, którzy chcą zwiedzać i podziwiać piękno przyrody, jak i tych, którzy pragną odpoczynku w cieniu palm.

Polinezja Francuska składa się z wielu wysp. Szacuje się, że jest ich ponad 150, jednak cztery z nich zasługują na szczególną uwagę. Będąc tutaj można dowiedzieć się, dlaczego Polinezyjczycy to najszczęśliwsi ludzie na świecie, jak wygląda woda tak czysta, że wręcz niewidoczna oraz odkryć tajemnice dziewiczej wysepki Huahine. Odkryj piękno Polinezji Francuskiej!

2155 views

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *