Ślub na Hawajach

Ślub to najbardziej wyczekiwany moment dla każdej zakochanej pary, warto więc zadbać o wyjątkową oprawę tego szczególnego dla Was wydarzenia. Przeczytajcie jak zorganizować perfekcyjny ślub na Hawajach.

Coraz bardziej popularne staje się organizowanie ślubu za granicą, gdzie słoneczna pogoda jest niemal gwarantowana, a egzotyczne otoczenie dodaje niesamowitego uroku tej magicznej chwili. Zobaczcie naszą propozycję wyjątkowego ślubu w nietuzinkowym miejscu – na przepięknych hawajskich wyspach!

egzotyczny ślub

Czy warto lecieć na drugi koniec świata, aby ślubować sobie dozgonną miłość? Zdecydowanie tak! Już od pierwszej chwili, kiedy wylądujecie na Hawajach będziecie pewni, że to miejsce ma niepowtarzalny klimat i tętni pozytywną energią, która będzie Wam towarzyszyć przez cały pobyt. Zostaniecie oczarowani krajobrazami, jakich nie zobaczycie nigdzie indziej na świecie. Hawaje to nie tylko przepiękne plaże, ale również malownicze szczyty górskie i strzeliste klify, o które rozbijają się fale oceanu, to potężne wulkany, niesamowite wodospady, bujne lasy deszczowe i kręte drogi z zapierającymi dech w piersiach widokami. To niewielkie wyspy na których znajdziecie mnóstwo atrakcji począwszy od nurkowania z rekinami, po romantyczne rejsy o zachodzie słońca. To również wspaniali, przyjaźni mieszkańcy i barwna kultura emanująca pozytywnym duchem ‘Aloha’. Tak, to idealne miejsce, aby powiedzieć sobie sakramentalne „tak”!

Ślub na Hawajach

Ślub zawarty na Hawajach jest uznawany przez polskie prawo i wbrew pozorom nie wymaga od Pary Młodej wielu ‘papierkowych spraw’ do załatwienia. Wystarczy, że udacie się na krótką wizytę do urzędu w Honolulu i pokarzecie swoje paszporty – to jedyny dokument, który jest wymagany, aby otrzymać zgodę na ślub. Ceremonia odbywa się najczęściej na jednej z pięknych hawajskich plaż pod palmami, w przepięknej egzotycznej scenerii. Towarzyszyć Wam będzie Kahuna, czyli hawajski kapłan, który poprowadzi uroczystość …w języku polskim 🙂 Po wyjątkowej uroczystości możecie raczyć się szampanem i cudownymi widokami rajskiej plaży we dwoje. Czyż to nie wspaniały początek Waszej wspólnej drogi przez życie?

1810 views

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *